Turniej Piłkarski Orlików GPEC ENERGIA CUP 2014

Turniej Piłkarski Orlików ENDICO CUP 2014 to projekt, który został zrealizowany 28 września w Jeleniej Górze.

„Na miejscu realizacji projektu zostało przywiezione i rozłożone boisko do Golboxu, na którym animator prowadził konkursy i zabawy związane z piłką nożną dla dzieci, które nie brały udziału w rozgrywkach meczowych. Poza tym przygotowaliśmy dwa boiska do rozgrywek grupowych oraz fazowych. Na turniej piłki nożnej przygotowane zostały nagrody dla najlepszego strzelca, najlepszego zawodnika, najlepszej zawodniczki oraz najlepszego bramkarza. Ponadto każde dziecko otrzymało pamiątkowe upominki. Każda z drużyn otrzymała statuetkę Endico CUP 2014.” – relacjonuje lider projektu, Tomasz Borzęcki.

Piłka nożna to obszar zainteresowań grupy projektowej. Stąd właśnie, gdy w Jeleniej Górze usłyszano o temacie przewodnim – WDLZ aktywnie, od razu pomyślano o tej formie aktywności i zaangażowaniu w nią dzieci. Nie było również problemu ze znalezieniem miejsca rozgrywek. Nowoczesny i zmodernizowany Stadion Miejski idealnie nadawał się na organizację takiego wydarzenia.

Zespół był wprawdzie mieszany, ale uczestnicy programu współpracują ze sobą na co dzień, co pozwoliło na dobrą komunikację i wzajemne uzupełnianie się na różnych etapach projektu.

Zapytaliśmy Tomasza Borzęckiego jak się czuje jako lider takiego przedsięwzięcia: „Jako lider projektu czuję się bardzo dobrze ponieważ na co dzień mam do czynienia z różnymi projektami. Często pomagam innym ludziom. Jest to dla mnie ważne. Projekt WDLZ zbliża mnie dodatkowo z lokalną społecznością zwłaszcza z dzieciakami. Nie ma nic lepszego niż ich uśmiech na twarzy.” – dodał lider.  1. Dodaj swój komentarz.