GPEC STAROGARD – szczytny cel!

Wybraliśmy dobry projekt
Dobrego
Lidera i
Zgrany zespół !

W piątek rano 30.08.2013 r. o godz. 800 po raz trzeci pracownicy STAR-PEC przystąpili do pracy w szczytnym celu tym razem na rzecz Stowarzyszenia Wspomagającego Osoby ze Środowisk Dysfunkcyjnych w Starogardzie Gdańskim.

Już na samym starcie jasne określenie zadań przez lidera zespołu wskrzesiło w załodze pełne zaangażowanie do pracy. Z każdą upływającą chwilą efekty stały się widoczne w postaci powstającej zjeżdżalni, konika na sprężynie, ławek, kosza do koszykówki, odnowionego boiska i nowego jego elementu – siatki do siatkówki. W innej części terenu odnowiliśmy piaskownicę, drabinki, schody i dodaliśmy piękną zieleń. W trakcie tych prac było ogromne zainteresowanie dzieci jaki i dorosłych mieszkańców os. Alei Wojska Polskiego, którzy byli przekonani o chwilowym montażu urządzeń na festyn, ale po wyjaśnieniu – konsternacja i radość. Mieliśmy też wspaniałe wsparcie naszych kucharek i kucharzy, którzy wspomagali nasze siły wyśmienitą kuchnią.

Na zakończenie całość podsumował wspierający nas przez cały dzień Prezes STAR-PEC Marcin Lewandowski, Pani Krystyna Lamparska – Prezes Stowarzyszenia oraz Zastępca Prezydenta Miasta – Iwona Lewandowska. Słowem mówiąc – SUKCES. Szkoda, że zdjęcia wszystkiego nie odzwierciedlają.

Piotr Brzeziński – lider komunikacji  1. marta (odpowiedz)

    🙂 podoba mi się zdjecie nr 3 w galerii STAR-PEC… ! Panowie jak dwa pracowite kreciki 🙂 Kopce kreta też niczego sobie!