Renowacja placu zabaw przy TCSiR

Zespół ZEC Tczew swój projekt ma już za sobą. W piątek, 12 września, uczestnicy programu Wspólne Działanie – Lokalne Zaangażowanie ciężko pracowali nad odnowieniem i zabezpieczeniem placu zabaw przy Tczewskim Centrum Rekreacji i Sportu oraz zainstalowaniem nowych urządzeń.

„To miejsce, które znajduje się w centrum Tczewa. Korzystają z niego dzieci nie tylko z pobliskich domów, ale także z całego miasta. Ponadto jest to miejsce, w którego pobliżu zlokalizowane są obiekty rekreacyjne takie, jak: baseny, korty tenisowe, siłownia.” –Agnieszka Machniak, lider projektu, tłumaczy wybór lokalizacji.

Grupa projektowa miała ręce pełne roboty. W trakcie dnia realizacji projektu zamontowała ona pięć zakupionych wcześniej urządzeń: huśtawkę 2-osobową, huśtawkę równoważną, dwie gry w kółko i krzyżyk oraz regulamin planu zabaw. Ponadto dotychczasowe urządzenia zostały odmalowane, a przy każdym z nich zostały wykonane strefy bezpieczeństwa.

„Od momentu powołania zespołu planistycznego prace nabrały dużego tempa. Przez parę tygodni pieczołowicie przygotowywaliśmy się do projektu. W dniu realizacji wszyscy uczestnicy pracowali z ogromnym zaangażowaniem mimo, że część osób właśnie zakończyła nocną zmianę w pracy. Uczestnicy wspierali się wzajemnie i dbali o to, żeby rezultat był zgodny z planem. Dzięki wspólnej realizacji WDLZ pracownicy ZEC Tczew poznali się i zintegrowali z innymi pracownikami Grupy GPEC.” – wspomina Agnieszka Machniak.

Większość uczestników projektu realizowanego w Tczewie była pracownikami ZEC Tczew, znającymi się z codziennej pracy. Jednak ze względu na możliwość łączenia grup między różnymi spółkami Grupy GPEC, w tej grupie projektowej znalazło się kilku innych pracowników, co stało się świetną okazją do poznania się, nawiązania koleżeńskich relacji i zintegrowania się.  1. Dodaj swój komentarz.