Odpowiedzialny biznes to przede wszystkim uczciwe postępowanie

Dziś polecamy lekturę raportu dotyczącego odpowiedzialnego biznesu w Polsce. Przeprowadzone badanie miało na celu ukazanie tego jak postrzegane i rozumiane są działania w ramach CSR w Polsce. (artykuł)
Pozostając w tematyce odpowiedzialnego biznesu – w minionym tygodniu postanowiliśmy sprawdzić jak działania przeprowadzone przez GPEC-owców w Domu Dziecka w Tczewie zmieniły codzienność podopiecznych. Przypominamy, że w ramach programu „Wspólne Działanie – Lokalne Zaangażowanie” pracownicy ZEC Tczew zajęli się zagospodarowaniem terenu do zajęć sportowo-rekreacyjnych na terenie Domu Dziecka.

Teren wokół ośrodka zazielenił się, odnowione elementy boiska służą dzieciom i sprawiają, że częściej korzystają z tego miejsca. Jak same przyznają przyjemniej jest spędzać czas w otoczeniu zieleni i kolorowych huśtawek. Odnowienie tego terenu zmotywowało je do dbania o plac zabaw i dało wiele radości. Dzięki takim uśmiechom czerpiemy wiele motywacji i energii do dalszego działania! Czy się opłaca? Pewnie, że tak!:)  1. Dodaj swój komentarz.