Co słychać w ZOO…

W tym tygodniu postanowiliśmy przyjrzeć się kolejnemu miejscu, w którym realizowaliśmy tegoroczny Program „Wspólne Działanie-Lokalne Zaangażowanie”. Odwiedziliśmy Oliwskie ZOO, aby sprawdzić co się w nim zmieniło od naszej ostatniej wizyty.

Warto wspomnieć, że pomysłodawcami i wykonawcami projektów w Oliwskim ZOO były zespoły pracowników z  SWL Polska i GPEC Serwis.
W ramach projektu odnowiono małe ZOO. Dziś to miejsce zdobią kolorowe domki dla zwierząt i odnowione ławki dla rodziców dzieci, przebywających w ZOO. Aby uatrakcyjnić zajęcia dla najmłodszych prowadzone na tym terenie GPEC-owcy ufundowali i zainstalowali podłogę w wiacie edukacyjnej. Dzięki temu teraz odbywają się tam zajęcia dla dzieci.

Zapytaliśmy odwiedzających co sądzą o tego typu inicjatywach. – Uważam, że to świetny pomysł, że ktoś wychodzi z taką ideą, żeby zrobić coś dla innych- mówi  pani Sylwia, częsta bywalczyni Oliwskiego ZOO. – Teraz przyjemniej spędza mi się tu czas z moją córeczką, która jest wielką fanką zwierząt i wciąż mnie namawia na wycieczki do ZOO – dodaje. Pan Mariusz, ojciec dwójki dzieci, uważa, że warto wspierać takie inicjatywy – myślę, że największym podziękowaniem za Państwa pracę jest po prostu korzystanie i cieszenie się tym co nam i naszym dzieciom sprezentowaliście – odpowiada.
Takie miłe słowa utwierdzają nas tylko w przekonaniu, że „Wspolne Działanie-Lokalne Zaangażowanie” ma sens, bo jedni ludzie robią coś dla innych, by im żyło się lepiej…

Więcej o małym ZOO znajdziecie: tutaj

 
  1. Dodaj swój komentarz.