Aby wszystkim żyło się lepiej!

„Pragnę zachęcić polskich ludzi biznesu i przedsiębiorców, aby pokazali światu, co Polska potrafi. Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w dążeniu do zrównoważonej przyszłości dla wszystkich ludzi – przyszłości jakiej pragniemy.”
Ban Ki-moon, Sekretarz Generalny ONZ

W czerwcu br. w Rzeczpospolitej pojawił się dodatek „Odpowiedzialny Biznes – Kompendium CSR”. Polecamy lekturę tej publikacji choćby ze względu na poruszaną tam temtykę Polski na światowej mapie odpowiedzialności i zaangażowania biznesu. Artykuł i wersja elektroniczna dostępna jest: tutaj

Tematyka społecznego zaangażowania nie jest nam obca, wręcz przeciwnie, przez cały rok dzięki zaangażowaniu naszych pracowników staramy się prowadzić działaność na rzecz lokalnej społeczności. Praca na rzecz „Klubu Tygryska” i wielu innych projektów czy przeprowadzenie tak dużej ilości akcji w ramach „Wspólne Działanie-Lokalne Zaangażowanie” to sama przyjemność! Najwspanialszą zapłatą za wykonaną pracę i poświęcony czas, jest szczęście tych, którym pomogliśmy.

Jednym z dowodów na to, że nasza działalność jest potrzebna, jest projekt ENDICO. Akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem dzieci. Jak same przyznały, to super zabawa, tym bardziej, że to dorośli chcą organizować dla nich turniej piłki nożnej. – Sukces tegorocznej edycji zachęcił nas do myślenia o projektach na 2013 rok, a być może nawet wpisania do stałego kalendarza imprez w Podgórzynie – turnieju piłkarskiego orlików ENDICO CUP – mówi Mariusz Zielonka, lider projektu. Dzięki takim projektom uczymy najmłodszych w jaki sposób mogą spożytkować swój czas wolny i przy tym świetnie się bawić.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku uda nam się powtórzyć to wydarzenie!  1. Dodaj swój komentarz.